reklamı kapat

POPÜLER

Bugatti Chiron

LEGO Bugatti Chiron ve Porsche GT3 RS çarpışma testine konuk olun [Video]

Almanya merkezli ADAC imzasıyla yapılan LEGO Bugatti Chiron ve Porsche GT3 RS çarpışma testi eşsiz görüntülere sahne oldu.

Çarpışma testleri otomobil meraklısı olsun olmasın hemen herkesin ilgisini çeken başlıklardan birisi olmuştur. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte daha güvenli araçlar için kriterlerin belirlemesi konusunda da bu testleri ayrı bir noktaya koymak gerekiyor. Bilgiye erişimin kolaylaşması sayesinde sürücülerin de artık daha özen gösterdiği bu testler, bazen işin eğlence boyutunu bambaşka boyuta taşıyor. LEGO Technic projelerinin en sevilen üyeleriyle gerçek otomobilleri aratmayan şartlarda yapılan çarpışma testinde, ortalığı toplayanlar için biraz daha fazla iş çıksa da kameraların kaydettiği görüntüler eşsiz anları bizlerle buluşturuyor.

LEGO Bugatti Chiron ve Porsche GT3 RS 60/km limitlerine çıktı

Almanya merkezi olarak faaliyet gösteren ADAC tarafından gerçekleştirilen bu keyifli çarpışma testinin konukları ise birbirinden ağır iki farklı isim oldu. Bugatti Chiron ve Porsche GT3 RS‘in Technic versiyonlarıyla gerçekleştirilen testin koşulları ise gerçek otomobillerinki ile benzer niteliklerdeydi. Saatte 60 kilometre hız kuralın sebebiyle araçlar bu limite kadar çıkartan test ekibinin aldığı kayıtlar ortaya eşsiz görüntüler çıkmasına da vesile oldu. Biz de sözü daha fazla uzatmadan parçaların cümbüşüne sahne olan bu keyifli video ile sizleri baş başa bırakalım.

CRASHING THE LEGO BUGATTI AND PORSCHE

What happens when you crash the LEGO Bugatti Chiron and LEGO Porsche 911 at 60kmh (37mph)? German automobile association ADAC put these brick-built vehicles to the test and recorded the result with eight high speed cameras!

Beyond the Brick paylaştı: 15 Ekim 2019 Salı