reklamı kapat

POPÜLER

2020 Land Rover Defender Lego
2020 Land Rover Defender Lego
2020 Land Rover Defender Lego

Şanzıman sistemiyle gelen 2020 Land Rover Defender LEGO seti

2020 Land Rover Defender LEGO seti daha önceden ortaya çıksa da bugüne kadar detaylarıyla ilgili bir bilgiye sahip değildik.

Bugün Land Rover Defender LEGO setiyle ilgili detaylar gün ışığına çıktı. 2020 model Land Rover Defender’ın ardından karşımıza çıkan LEGO seti gerçek araçla benzer bir kimliğe sahip. Kaputun altında, aynı gerçek Defender 90 gibi altı silindirli bir motor bulunuyor. LEGO setinde daha etkileyici bir şekilde, gerçek bir şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi de yer alıyor. Land Rover Defender seti, dört tekerlekten çekiş sistemi ön, orta ve arka diferansiyellere ve hatta kayaları aşmak istemediğiniz zaman maksimum tarama kabiliyeti için düşük ve yüksek aralıklı dişli takımlarına da sahip.

SUV setinde kabindeki direksiyon simidini veya tavandaki bir kontrol düğmesi ile kontrol edilebilen tamamen işlevsel bir direksiyonu da bünyesinde barındırıyor. Kapıların, kaputun ve bagaj kapısının hepsi açılabiliyor. Yükleme kapağı, gerçek bir şey gibi yana doğru sallanıyor ve yedek lastiğin bir dönüşüyle kilitleniyor. Yandan monte edilmiş saklama kutusu ve merdivenin yer aldığı 2020 Land Rover Defender LEGO seti toplam 2.573 parçadan oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LEGO seti ne zaman satışa sunulacak?

1 Ekim’de piyasaya sunulacak setin yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 200 dolar.

İlginizi Çekebilir

Bu dünyadan değil gibi duran konsept araç