reklamı kapat

POPÜLER

deadpool

Deadpool yazarlarından beklenen Marvel müjdesi

Deadpool filmlerinin senaryosunu kaleme alan Rhett Reese ve Paul Wernick artık Marvel çatısı altında yer alan karaktere dair beklenen açıklamayı yaptı. Disney ve Fox birleşmesi Wade Wilson cephesinde büyük bir değişikliğe sebep olmayacak.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Ryan Reynolds, Marvel stüdyolarıyla bir araya geldi. Bu buluşmanın Deadpool’la bağlantılı olduğunu biliyoruz. Perde arkasında neler yaşandığı çok merak ediliyor. Bu sırada Zombieland: Double Tap filminin tanıtımını yapan Paul Wernick, EW ‘ya konuştu. Başarılı senarist Deadpool 3’e dair güncel durumu hayranlarla paylaştı. Ortada netleşen bir proje olmamasına rağmen belli koşullarda anlaşma sağlandığı anlaşılıyor.

Deadpool 3 için prensipte anlaşma sağlandı

“Ryan Reynolds ile devamlı iletişim halindeyiz. Deadpool’un haricinde birlikte planladığımız pek çok proje bulunuyor. Karakterin geleceğinin nasıl olacağı üzerinde çalıştığımız bir konu. Marvel stüdyoları bizlere Deadpool’u olduğu gibi devam ettirebileceğimiz konusunda söz verdi. Bunu yaparken MCU’ya da biraz mühadil olabilmeyi umuyoruz. Hem Ryan Reynolds hem de biz üçüncü filmin çekilebilmesi için ortada gerçekten iyi bir fikrin olması gerektiğini düşünüyoruz. Ryan Reynolds çok yoğun. Yer alacağı daha birçok proje bulunuyor. Biz de Deadpool’u düşünerek uyanıyor ve yeniden Deadpool’u düşünerek uyuyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan Deadpool 3’ün nasıl olacağını biz de çok merak ediyoruz. Fakat Ryan Reynolds, Rhett Reese ve Paul Wernick gibi ortada iyi bir fikir olmadan film çekmenin büyük bir hata olacağına inanıyoruz.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı