reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 3

Disney ve Fox birleşmesi sonrası Deadpool 3 belirsizliği

Disney stüdyolarının 20th Century Fox’u satın almasının ardından Deadpool 3 gelecek mi, çok merak ediliyor. Bu soruya ikinci filmin yönetmeni David Leitch yanıt verdi. Ancak onun yanıtı da beklediğimiz netlikte değil.

Bildiğiniz gibi Disney ve 20th Century Fox bir süre önce birleşti. Bu birleşme sayesinde X-Men, Fantastic Four ve Deadpool gibi karakterlerin hakları da Marvel stüdyolarına döndü. Bu sevilen Marvel kahramanlarının sonunda beyaz perdede bir araya gelebileceği anlamına geliyor. Fakat bu sürecin nasıl şekilleneceği henüz belli değil. Çok merak merak edilen karakter ise Ryan Reynolds‘ın canlandırdığı Deadpool. Disney daha önceki açıklamalarında Deadpool’un olduğu gibi kalacağını açıklamıştı. Fakat kahramanımızın üçüncü filmi olacak mı, işte bu noktada büyük bir belirsizlik söz konusu. Ne olacağını merak eden hayranların aklındaki soruyu yanıtlayan ise ikinci filmin yönetmeni David Leitch oldu.

David Leitch’in Deadpool 3 isteği

“Herkes üçüncü filmi çekmek istiyor. Eğer birileri Deadpool 3 için benimle iletişime geçerse cevabım kesinlikle evet olur. Fakat şu an Disney ve Fox birleşmesinin ardından pek çok şey yaşanıyor. Marvel dünyasının Avengers Endgame sonrasında nasıl şekilleneceği kararlaştırılıyor. Her şey yoluna girdiğinde Deadpool’un yoluna devam edeceğini ummak istiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahmin ettiğimiz üzere David Leitch de Marvel’ın Deadpool ile ne yapacağını bilmiyor. Fakat bu karakterle yola devam etme konusunda oldukça istekli görünüyor. Umuyoruz ki Marvel stüdyoları bu açıklamaları ciddiye alır ve David Leitch ile irtibata geçer.

İlginizi çekebilir

Hugh Jackman’ın sesinden Once Upon a Deadpool tanıtımı