reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds’ın şaşırtıcı Marvel ziyareti

Deadpool karakterine hayat veren Ryan Reynolds’ın Marvel stüdyolarını ziyaret ettiği oyuncunun sosyal medyadaki paylaşımları sayesinde gün yüzüne çıktı. Onun bu ziyareti Deadpool’un akıbetini takip edenlerin iyice meraklanmasına sebep oldu.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Disney, 20th Century Fox stüdyolarını satın aldı. Bu sayede X-Men ve Fantastic Four karakterleri dolaylı yoldan Marvel stüdyolarına geri dönmüş oldu. Bununla birlikte yetişkinlere hitap eden tarzıyla başarılı olan Deadpool’un Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olması gündeme geldi. Genel olarak Disney filmlerinden çok farklı bir tarzı olan bu kahramanın değiştirilip değiştirilmeyeceği çok merak ediliyordu. Disney’in CEO’su Bob Iger daha önce bu konuda bir açıklama yapmış ve çoktan başarı elde etmiş bir karakteri değiştirmelerinin söz konusu olmadığını söylemişti. Onun bu açıklaması da Deadpool’un hayranlarının rahat bir nefes almasına vesile olmuştu.

Ryan Reynolds’ın Marvel paylaşımı

Aradan geçen zamana rağmen Deadpool’la MCU buluşmasının nasıl yaşanacağı büyük merak konusu. Dördüncü fazın açıklamasından beri de bu cephede büyük bir sessizlik hakimdi. Ryan Reynolds’ın bugün yaptığı paylaşımla birlikte Marvel stüdyolarını ziyaret ettiği ortaya çıktı. Oyuncu stüdyonun logosu önünde çekilmiş fotoğrafının yanına “Anthony Stark rolü için deneme çekimine gittim ve başarılı olmaya yaklaşamadım bile. Elinde şok tabancası olan iyi bir adam bana kapıya kadar eşlik etti.” sözlerini paylaştı. Buluşma hakkında detay vermek yerine, şakalı bir paylaşım eşliğinde Marvel stüdyolarıyla görüşmelere başladığını açıklamış oldu. Deadpool hayranları olarak sonucun nasıl olacağını merakla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı