reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool Marvel

Marvel stüdyolarından önemli Deadpool sözü

Disney’in 20th Century Fox stüdyolarını satın almasıyla birlikte X-Men karakterlerine ne olacağı merak ediliyor. Odaktaki karakter ise Deadpool. Marvel ise hayranların içini rahatlatacak bir açıklamaya imza attı.

Yılın en büyük olaylarından biri Disney’in 20th Century Fox’u satın alması oldu. Böylece çok sevilen pek çok seri el değiştirmiş oldu. Fakat çizgi roman uyarlaması sevenlerin odağında kesinlikle X-Men karakterleri var. Marvel çizgi romanlarında yer alan bu karakterlerin hakları uzun süredir 20th Century Fox’taydı. Satın alma işleminin tamamlanmasıyla karakterler Marvel stüdyolarına geri döndü. Bu yuvaya dönüşle birlikte Marvel’ın X-Men karakterlerini yeniden ele alması bekleniyor. Bu durumun tek bir istisnası olacak. O da Deadpool! Geçtiğimiz günlerde Variety‘e konuşan Marvel stüdyoları başkanı Kevin Feige izleyicilere şu şekilde söz verdi:

“Marvel stüdyoları Disney tarafından satın alındığında şirketin CEO’su Bob Iger bize ‘eğer bir şey bozuk değilse düzeltmeye gerek yok’ demişti. Deadpool’un şu anki haliyle oldukça başarılı olduğuna şüphe yok. O halde karakteri neden değiştirelim ki?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Marvel da Disney’in bu kodunu benimseyecek. Ryan Reynolds’ın hayat verdiği Deadpool alıştığımız şekilde yoluna devam edecek. Fakat aynı durum büyük ihtimalle diğer X-Men karakterleri için söz konusu olmayacak.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı