reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool Spider-Man

Ryan Reynolds’tan Deadpool ve Spider-Man yorumu

Marvel ve Sony arasındaki anlaşmazlıkla birlikte Spider-Man problemi gündemdeki yerini koruyor. Deadpool ile karşımıza çıkan Ryan Reynolds da bu fırsatı kaçırmadı. Hayranlardan birinin sorusuna verdiği yanıtla yüzümüzü bir kez daha güldürmeyi başardı.

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse Örümcek Adam‘ın geleceği belirsiz. Marvel ve Sony arasındaki ortak kullanım anlaşması son buldu ve taraflar yeni bir anlaşma üzerinde fikir birliği sağlayamıyor. Sony stüdyoları eski koşullarla yola devam etmek isterken, Marvel’ın kazançtaki payını artırmak istediği biliniyor. Bu da Spider-Man’in Marvel Sinematik Evreni’ndeki geleceğini tehlikeye atıyor. Disney’in 20th Century Fox’u satın almasıyla Deadpool dahil tüm X-Men karakteri Marvel çatısına geri dönmüştü. Bu da Spider-Man ve Deadpool’u bir arada görme ihtimalimizi gündeme getiriyordu. Fakat yaşanan fikir ayrılığıyla birlikte bu ihtimal giderek imkansıza dönüşmeye başlıyor. Görünen o ki bu durum hayranlar kadar Ryan Reynolds’ın da canını sıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadpool ve Spider-Man filmi

Nisan ayında Angel Hernandez isimli bir Marvel hayranı “Artık Spider-Man ve Deadpool filmi izleyebilir miyiz?” diye sormuştu. Ryan Reynolds yaşanan problemlerin ardından bu soruya aylar sonra yanıt verdi. “Elbette ancak sadece benim kalbimde seyredebilirsin” sözleriyle yanıt verdi. Onun bu cevabı da hayranlar tarafından büyük ilgi gördü. Öte yandan Tom Holland yaşanan bu problemler konusunda sessizliğini korumayı tercih ediyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı