reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2’nin çekimleri Spider-Man göndermesiyle başladı

Hakkındaki tüm gelişmeleri heyecanla takip ettiğimiz Deadpool 2‘nin çekimleri sonunda başladı. Filmin başrolünde seyredeceğimiz Ryan Reynolds setten ilk fotoğrafı paylaştı. Bu karenin Spider-Man: Homecoming posteriyle benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Daha önce yapılan haberlerde Deadpool 2’nin çekimlerine haziran ayının başında başlanacağı dile getiriliyordu. Ardından çekimlerin Kanada’da başladığı iddia edilmişti. Ryan Reynolds bu iddiaları paylaştığı fotoğrafla doğruladı. Üstelik bu fotoğrafta birden fazla detay öne çıkıyor. Örneğin Deadpool şimdiye kadar X-Men Mansion olarak kullanılan Hatley Kalesi’nin önünde uzanıyor. Bu da onun yolunun yeniden X-Men Mansion’a düşeceğini net bir şekilde ortaya koyuyor. Öte yandan bu pozun size tanıdık geldiğini düşünüyorsanız, yanılmıyorsunuz.


Başrolünde Tom Holland’ın yer aldığı Spider-Man: Homecoming için oldukça benzer bir poster paylaşılmıştı. Bu afişte Örümcek Adam‘ı Avengers Kulesi manzarasının önünde görüyorduk. Kahramanımız burada kostümü üstündeyken uzanıyor ve müzik dinliyordu. Deadpool da oldukça benzer bir pozla karşımıza çıkıyor.

Yönetmenliğini David Leitch‘in üstleneceği Deadpool 2 giderek genişleyen oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Ryan Reynolds’a bu sefer Morena Baccarin, T.J. Miller, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi isimler eşlik ediyor. Filmin vizyon tarihi ise 1 Haziran 2018.