reklamı kapat

POPÜLER

Sonunda Deadpool 2’nin vizyon tarihi belli oldu

Kısa sürede beyaz perdenin en sevilen süper kahramanlarından birine dönüşen Deadpool‘un ikinci filmiyle izleyici karşısına çıkacağını uzun zamandır biliyorduk. Sonunda heyecan uyandıran bu yapımın vizyona gireceği tarih resmen açıklandı.

Aslına bakarsanız çizgi roman hayranlarını sevindirecek gelişmeler Deadpool 2 ile sınırlı kalmadı. Bir süredir 20th Century Fox’un X-Men serisine farklı bir şekilde devam edeceği iddia ediliyordu. Stüdyonun açıkladığı programla birlikte bu iddialar onaylanmış oldu. Bu programa göre Marvel çizgi romanlarına dayanan New Mutants ve X-Men: Dark Phoenix filmleri gelecek. Dark Phoenix’in başrolünde Game of Thrones ile tanınan Sophie Turner yer alacak. Burada daha önce X-Men: The Last Stand ile beyaz perdeye taşınan bir hikaye ele alınacak. The Dark Phoenix Saga serisine dayanan hikaye Jean Grey‘e odaklanacak. X-Men evreninin sıfırlanmasıyla bazı olaylar yeniden yaşanacak. Resmi progrrama göre New Mutants filmi 13 Nisan 2018’de vizyona girecek. X-Men: Dark Phoenix ise 2 Kasım 2018’de gösterime başlayacak.

Öte yandan asıl heyecan uyandıran gelişme Deadpool cephesinde yaşandı. Bildiğiniz gibi bu yeni filmin yönetmenliğini John Wick ile tanınan David Leitch üstlenecek. Başrolünde yine Ryan Reynolds’ın yer aldığı Deadpool 2’nin 1 Haziran 2018′de izleyici karşısına çıkacağı duyuruldu. Ona bu sefer  Josh Brolin, Zazie Beetz, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi isimler eşlik edecek.