reklamı kapat

POPÜLER

American Gods’ın yıldızı Wolverine rolüne talip oldu

Çizgi roman uyarlaması sevenlerin gönlünde ayrı bir yer edinen Hugh Jackman, Wolverine karakterine Logan ile elveda dedi. Onun bu kararının ardından herkes yeni Wolverine’e kimin hayat vereceğini merak ediyor. American Gods dizisiyle adından söz ettiren Pablo Schreiber şimdiden bu role talip oldu.

Deadpool, X-Men: Dark Phoenix ve New Mutants derken X-Men dünyası genişlemeye devam ediyor. Yeni filmler planlanırken herkes Wolverine’i tekrar beyaz perdede görüp göremeyeceğimizi merak ediyor. 20th Century Fox henüz böyle bir planları olmadığını dile getirse de, Wolverine karakterine hayat vermek isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak American Gods, Orange is the New Black, Weeds ve The Wire gibi dizilerde rol alan Pablo Schreiber, Wolverine’e karşı hislerini dile getirdi. Açıklamalarıyla bu karakteri canlandırmak istediğini net bir şekilde ortaya koydu:

“Ufaklığımda Wolverine ve Daredevil’ın büyük hayranıydım. Onlar benim favori karakterlerim. Bu yüzden içlerinden birini canlandırma fırsatım olsa, asla kaçırmazdım. Hugh Jackman, Wolverine’e veda ettiği için şimdi yeni bir film söz konusu olabilir. Sabretooth’u da beyaz perdeye döndürebiliriz belki ama Liv Schreiber’in bunu kabul edeceğini sanmıyorum.”

Bu açıklamaların ardından Sabretooth karakterine Pablo Schreiber’in abisinin hayat verdiğini hatırlatmakta yarar var. Siz ne düşünüyorsunuz? İzleyiciler yeni bir Wolverine’e hazır mı?