reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine

Harry Potter’ın yıldızı Daniel Radcliffe’den Wolverine açıklaması

Harry Potter filmlerinin yıldızı olarak tanıdığımız Daniel Radcliffe’in ismi son zamanlarda Wolverine karakteriyle anılıyor. Sevilen oyuncu sonunda bu söylentiler hakkındaki sessizliğini bozdu.

Bildiğiniz gibi Hugh Jackman, Logan filmiyle birlikte Wolverine karakterine veda etti. Fakat onunla birlikte tüm X-Men karakterlerinin hakları yakında Marvel stüdyolarına geri dönecek. Bu da yakın gelecekte yeni X-Men filmleri izleme ihtimalimizi artırıyor. Dolayısıyla herkes Wolverine karakterine hayat verecek yeni ismin kim olacağını merak ediyor. Son zamanlarda en çok konuşulan isim Harry Potter karakteriyle gönüllerde taht kuran Daniel Radcliffe oldu. Sevilen oyuncu hem bu söylentilerin kaynağını açıkladı hem de iddiaları yalanladı. IGN‘e konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Ufak bir şaka yaptığınız zaman böyle söylentiler ortaya çıkabiliyor. Sadece röportajlarda oynamak istediğimiz karakterleri söyleyip rolleri kapabilsek çok güzel olmaz mıydı? İnsanlar benle Wolverine’in adını birlikte anıyor çünkü bu konuyla ilgili bir şaka yaptım. İnternet dünyası da bu karakteri canlandırmak istediğimi düşündü”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece Daniel Radcliffe’in Wolverine karakterini canlandırmak gibi bir isteği olmadığı ortaya çıkıyor. Öte yandan genç oyuncunun bu rolde nasıl görüneceğini düşünmeden de edemiyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz? Daniel Radcliffe’ten Logan olur muydu?

İlginizi çekebilir

Hugh Jackman’ın sesinden Once Upon a Deadpool tanıtımı