reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine Hugh Jackman Marvel

Hugh Jackman’ın Marvel’ı zora sokan Wolverine kararı

Seneler boyunca Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman Logan filmiyle X-Men dünyasına veda etti. Onun bu kararı gelecekte Marvel stüdyolarının başını fazlasıyla ağrıtacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi yakında Disney’in 20th Century Fox’u satın alma süreci tamamlanacak. Böylece X-Men dünyasının, Wolverine ve Deadpool gibi önemli karakterlerin yayın hakkı Marvel stüdyolarına geri dönecek. Henüz süreç tamamlanmadı. Marvel’ın geleceğe dair planları ne bilmiyoruz. Fakat Hugh Jackman’ın Wolverine karakterile elveda demesi Marvel’ın zorlu günler geçirmesine neden olacak. Bunu sadece hayranlar değil, 2000’lerin başından başından beri X-Men filmlerinde yapımcı olarak yer alan Lauren Shuler Donner söylüyor “Kesinlikle yeni bir Wolverine seçmek zorunda kalacaklar. Kevin Feige’nin planı ne bilmiyorum. Geri dönen tüm karakterlerin sorumluluğunu omuzlarında hissediyor olmalı. Fakat Hugh Jackman’ın yeniden Logan olmayacağı aşikar. Onun bu role girebilmesi için sağlam antreman yapması, iki saatte bir yemek yemesi ve sabahın dördünde uyanması gerekiyordu. Bunları belli bir yaştan sonra yapmamak gerekiyor. O yüzden Hugh ayrılarak kendisi için doğru kararı verdi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamanın önemli yanı şu: Hugh Jackman beyaz perdede gördüğümüz Wolverine olabilmek için çok efor sarf ediyordu. İlerleyen yaşından ötürü aynı şeyleri yapması giderek zorlaşıyor. Bu yüzden Logan rolüne geri dönmeyi reddedeceği net bir şekilde ortada. Bu da Marvel’ı yeni bir oyuncu seçmek zorunda bırakacak. Hugh Jackman’ı seven hayranların yeni bir oyuncuyu Logan olarak görmeyi kabullenmesi kolay olmayacak. Bu da gelecekteki projelerin başarısını doğrudan etkileyebilir.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı