reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine

Kingsman yıldızının şaşırtıcı Wolverine açıklaması

Çizgi roman hayranlarının en sevdiği karakterlerden biri olan Wolverine uzun bir aranın ardından yine gündemde. Karakteri kimin canlandıracağına dair söylentiler Kingsman serisinin yıldızına yönelmiş durumda. Taron Egerton da söylentilere sessiz kalmadı.

Bildiğiniz gibi Wolverine karakteri aslında Hugh Jackman ile özdeşleşmiş durumda. Dokuz film boyunca karaktere hayat veren tecrübeli oyuncu X-Men macerasını Logan filmiyle sonlandırdı. Onun bu kararından kısa bir süre sonra Disney stüdyoları 20th Century Fox‘u satın aldı. Böylece X-Men karakterlerinin hakları Marvel stüdyolarına dönmüş oldu. Bu sebeple gelecekteki yeni projelerde Wolverine’e kimin hayat vereceği büyük merak konusu. Pek çok oyuncunun adı da bu rolle anılıyor. Dedikoduların odağındaki son isim Kingsman serisinin yıldızı Taron Egerton oldu. Genç oyuncu fazlasıyla merak edilen bu konu hakkında sessiz kalmamayı tercih etti.

Taron Egerton’dan Wolverine açıklaması

“Bu haber aslında sadece bir söylenti. Bildiğim kadarıyla herhangi bir temeli yok. Bu rol için yeterinde korkutucu olduğumu zannetmiyorum. Fakat Marvel stüdyoları gerçekten böyle bir düşünceye sahipse benim için uygun. Yine de dışarıda benden daha uygun adaylar olduğunu düşünüyorum. Buna rağmen isterlerse böyle bir dünyaya dahil olmak isterim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taron Egerton‘ın açıklamasından anlıyoruz ki gerçekten Wolverine söylentilerine dair net bir fikri yok. Buna rağmen Marvel stüdyolarına açık kapı bırakmayı da ihmal etmiyor. Yine de kendisinin bu role daha uygun adaylar olduğuna dair görüşüne katılıyoruz.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı