reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine

Hugh Jackman’ın Wolverine rolünü kaybetmeye yaklaştığı an

Uzun yıllar boyunca Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman‘ın ilk X-Men filminde kovulmaya çok yaklaştığı ortaya çıktı. Bu şaşırtıcı durum tecrübeli oyuncunun kendi açıklamasıyla ortaya çıktı.

Hugh Jackman’ın Wolverine’le karşımıza çıkması 2000 senesinde 20th Century Fox‘un ilk çektiği X-Men filmiyle mümkün oldu. 2017’de vizyona giren Logan filmine kadar devam etti. İşin enteresan yanı 17 senelik bu macera hiç başlamadan son bulabilirdi. Sevilen oyuncu sahnelediği Hugh Jackman – The Man. The Music. The Show gösterisiyle dünyayı dolaşıyor. Bu gösteride X-Men kariyerindeki önemli bir anı anlatıp, eşi Deborra-Lee Furness‘i övüyor. Aynı hikaye şimdi Daily Mail tarafından medyaya taşındı.

Wolverine macerasının başlangıcı

“İlk X-Men filminde Wolverine rolünü ilk aldığım dönemde sette yanıma gelip sürecin pek de istedikleri gibi gitmediğini söylemişlerdi. O zamana kadar aldığım en önemli Hollywood rollerinden birinden kovulmak üzereydim. Bu kaptığım en büyük roldü. Eve döndüğümde sinirliydim. Gidip onları eşime anlattım ve uzun süre şikayet ettim. Eğer böyle bir kategori olsaydı Olimpiyatlara gidecek kadar şikayet ettiğimi söyleyebilirim. Eşim Deb bir saat boyunca beni sabırla dinledi. Sonrasında ‘Kendine güvenmen gerek. Olanlar üzerinde çok fazla düşünüyor, gereksiz endişeleniyorsun. Karakterine odaklan. İç güdülerine güven. Bu işin altından kalkabilirsin.’ dedi”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncunun ilk X-Men setinde yaşadığı Wolverine ile bağlantılı yaşadığı bu problemin tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz. Fakat oyuncu eşinden aldığı nasihati dinlemesiyle 17 senelik maceranın başlamadan son bulmamış oldu.

İlginizi çekebilir

X-Men Dark Phoenix tanıtımı