reklamı kapat

POPÜLER

Wolverine

Russell Crowe’un Hugh Jackman’lı Wolverine itirafı

Tecrübeli oyuncu Russell Crowe yıllar önce yaptığı Wolverine açıklamasının ardından Hugh Jackman odaklı yeni bir itirafla karşımıza çıkıyor.

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse 2000’lerde çekilen ilk X-Men filmi için düşünülen ilk Wolverine Hugh Jackman değildi. 20th Century Fox‘un aklındaki ilk isim Avustralyalı oyuncu Russell Crowe’du. Fakat çizgi romanlarla arası iyi olmayan oyuncunun bu teklifi kabul etmediği, kendisi yerine bir başka Avustralyalı oyuncu olan Hugh Jackman‘ı tavsiye ettiği biliniyor. Sürecin bu şekilde işlediği seneler önce yapılan açıklamalarla ortaya çıkmıştı. Sonrasında Jackman’ın dokuz filmlik macerasını, izleyicilerin gönlünde nasıl taht kurduğunu zaten anlatmamıza gerek yok. Seneler sonra Russell Crowe bir kez daha sessizliğini bozdu. Hugh Jackman’lı Wolverine’le ilgili yeni bir itirafta bulundu.

Hugh Jackman odaklı Wolverine açıklaması

The Howard Stern Show‘a konuk olan oyuncuya Wolverine’le ilgili geçmiş tecrübesi ve şu an ne düşündüğü soruldu. Russell Crowe da şu sözlerle yanıt verdi: “Karaktere o şekilde hayat vermem mümkün değildi. Eğer rolü kabul etmiş olsaydım bile Hugh Jackman gibi devam ettiremezdim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu noktada Russell Crowe‘a katılmamak mümkün değil. Hugh Jackman Wolverine karakterini canlandırmaya başladığı günden Logan’a kadar oldukça başarılı bir şekilde yoluna devam etti. Filmlerle ilgili sıkıntılar yaşansa da, bu olumsuzluğu seyircilere yansıtmadı. Üstelik karakterine tam zamanında, oldukça tadında bir şekilde veda etti. Tüm bu sebeplerden ötürü de hep bu şekilde anımsanacak.

İlginizi çekebilir

Dark Phoenix tanıtımı