reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Marvel stüdyolarının Spider-Man planlarındaki belirsizlik

Avengers Endgame filminin ardından Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğinde neler olacağı büyük merak konusu. Ancak Spider-Man cephesinde belirsizlik hakim gibi gözüküyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame, Marvel dünyasında bir dönemin sonu oldu. Black Widow ve Iron Man gibi karakterlerin ölmesi büyük üzüntü yarattı. Üstüne Captain America‘nın geçmişte kalıp yaşlanması ve kalkanını Sam Wilson’a devretmesiyle bir ilke şahit olduk. Tüm bu olayların ardından Marvel Sinematik Evreni’nde yeni kahramanlara yer açıldı. Tam da bu sebepten gelecekteki filmlerin hangi kahramanları beyaz perdeye taşıyacağını merak ediyoruz. Şimdiye kadar seyrettiğimiz filmler Marvel stüdyolarının geleceği detaylı bir şekilde planladığını düşünmemize neden oluyor. Ancak aynı durum Spider-Man için söz konusu değil gibi görünüyor. Serinin yönetmenliğini üstlenen Jon Watts gelecekteki Örümcek Adam filmleri hakkında konuştu. Daha hiçbir şeyin belli olmadığını söyledi.

Spider-Man serisi planları

“Açıkçası her seferinde sadece bir filme odaklanıp planlamaya çalışıyoruz. Temelde bir çocuğun büyümesinin hikayesini anlatıyoruz. Bu filmi de oldukça farklı bir şekilde bitireceğiz. Peter Parker’ı daha önce hiçbir Örümcek Adam filminde görmediğimiz bir noktada bırakacağız. Açıkçası gelecekte neler olacak bilmiyorum. Gelecekte neler olacağını, hikayeyi nasıl bitireceğimizi görmek için bir sonraki filmin onaylanmasını bekliyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu bu açıklamaya inanmakta fazlasıyla zorlanıyoruz. Fakat bu belirsizliğin nedeni Örümcek Adam’ın Marvel ve Sony arasında paylaşılıyor olması olabilir. Öte yandan Spider-Man’in Venom‘la bir araya gelme ihtimali de son zamanlarda konuşuluyor. Bu sebeple belirsizlik bir süre daha devam edebilir gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı