reklamı kapat

POPÜLER

The Batman

Yıldız oyuncu tarafından yalanlanan The Batman söylentisi

DC sinema dünyası yeniden şekillenirken pek çok oyuncunun adı Matt Reeves‘in yöneteceği The Batman ile anılıyor. Sevilen oyuncu uzun zamandır gündemde olan söylentiyi bir tweetiyle yalanladı.

Son zamanlarda yeni Batman filminin adını sık sık duyuyoruz. Başlangıçta söylentiler fazlasıyla can sıkıcıydı fakat daha sonra olumlu bir hal almaya başladı. Geçmişe hızlıca göz atarsak The Batman projesi aslında Ben Affleck etrafında şekilleniyordu. Ünlü isim sadece başrolü üstlenmekle kalmayacak, senaryoyu kaleme alacak ve yönetmen koltuğunda oturacaktı. Fakat önce senaristliği ve yönetmenliği, sonra da başrolü bıraktı. Yönetmenlik görevini Matt Reeves devralırken yeni Batman’in kim olacağı uzun süre konuşuldu. Son gelişmelere göre Bruce Wayne rolünü Robert Pattinson üstlenecek. Onunla birlikte Josh Gad’in Penguin’ini izleme ihtimalimiz olduğu bayadır gündemdeydi. Jod Gad de paylaşımlarıyla bu dedikoduların iyice alevlenmesine neden oluyordu. Fakat oyuncu sonunda gerçeği açıklayan bir tweet attı ve söylentileri yalanladı.

“The Batman söylentileri doğru değil”

“Bana devamlı olarak bu soru yöneltiliyor. Şimdiye kadar yaptığım paylaşımlarla sizleri heyecanlandırmak çok keyifliydi fakat artık gerçeği söylemenin zamanı geldi. Penguin’i canlandıracak isim ben değilim. Buna rağmen hazırladığınız hayran çalışmaları ve gösterdiğiniz sevgi beni çok mutlu etti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki söylentiler noktasına yine başa döndük. Kesin olan tek şey Matt Reeves’in yönetmenliği. Öte yandan resmen açıklanmamasına rağmen Robert Pattinson’ın Bruce Wayne olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Geri kalan detaylar da ufak ufak belli olacak diye umuyoruz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı