reklamı kapat

POPÜLER

Armie Hammer Batman

Armie Hammer’ın yalanladığı Batman söylentisi

Ben Affleck, DC sinema evreninden ayrıldığından beri Batman rolünü kimin üstleneceği merak ediliyor. Adı en çok gündeme gelen isimlerden biri ise Armie Hammer.

Bildiğiniz gibi DC sinema evreni önemli bir problemle karşı karşıya. Batman v Superman ve Justice League filmlerinde yer alan Ben Affleck, Batman rolünden vazgeçti. Böylece Matt Reeves’in yöneteceği The Batman filmi başrolsüz kalmış oldu. O zamandan beri Bruce Wayne rolünü kimin devralacağı merak ediliyor. Adı gündeme gelen isimlerden biri de Armie Hammer. Hatta son günlerde Warner Bros stüdyolarının Armie Hammer ile iletişime geçtiği, akıllardaki ilk adayın o olduğu iddia edildi. Fakat sevilen oyuncu yaptığı açıklamayla bu söylentilerin doğru olmadığını açıkladı. Güncel durumu şu sözlerle özetledi:

“Şimdiye kadar benimle iletişime geçip uygun olup olmadığımı soran olmadı. Onların senaryo sürecini tamamladığını sanmıyorum. Sanırım hala senaryo üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. Bu yüzden henüz çekim aşamasına yaklaşmış değiller. Net söyleyebileceğim tek bir şey var kimse benimle irtibata geçmedi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Warner Bros stüdyoları henüz Armie Hammer ile iletişime geçmemiş olabilir fakat internetteki taleplerin ardından onunla irtibat kurma aşamasına gelmeleri mümkün. Bakalım akıllarındaki isim Hammer mı yoksa başka biri mi çıkacak.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı