reklamı kapat

POPÜLER

Batman

The Batman filmi için heyecanlandıran açıklama

DC hayranlarının büyük bir sabırsızlıkla beklediği The Batman filmi için çalışmaların ne zaman başlayacağı sonunda netlik kazanmış gibi görünüyor.

Batman v Superman izleyici karşısına çıktığından beri DC hayranları merakla The Batman filmini bekliyor. Fakat proje hakkındaki detaylar bir türlü netlik kazanmak bilmiyor. Başlangıçta filmin başrolü olan Ben Affleck aynı zamanda senaryoyu yazacak ve filmi yönetecekti. Bu durum zaman içinde değişti. Ben Affleck ufak ufak bütün bu sorumluluklarından sıyrıldı ve DC sinema evreninden ayrıldı. Yönetmenliğini Matt Reeves’in üstleneceği The Batman’in artık başrolü yok. Bruce Wayne karakterini kimin canlandıracağına dair net bir bilgi de yok. Fakat Warner Bros stüdyoları projeye dair çalışmalara son hız devam ediyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz günlerde hayranlardan biri Twitter üzerinden Matt Reeves’e bir soru yöneltti. Herkesin aklında olan soruyu şu şekilde sözlere döktü: “Ne zaman çekimlere başlayacağınızı belirlediniz mi?” Matt Reeves de oldukça samimi bir şekilde “Şimdilik yılın sonuna doğru başlayacağız gibi duruyor” diyerek yanıt verdi. Henüz The Batman için çekim tarihi kesinleşmiş olmasa da, kabaca bir tarihin belirlenmesi senaryo cephesinde işlerin iyi gittiğini gösteriyor. Bu aynı zamanda önümüzdeki aylarda yeni Batman ile tanışabileceğimiz şeklinde yorumlanabilir. Ne de olsa filmin başrolü olmadan çekimlere başlamak imkansız.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı