reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Sızdırılan enteresan Avengers Endgame sahnesi

Avengers Endgame için geri sayım devam ederken Disney stüdyolarının hissedarlarına izlettiği ufak sahne internette büyük yankı uyandırdı.

Durumu kısaca özetlemek gerekirse Disney stüdyoları geçtiğimiz günlerde hissedarlarını bir araya getirdi. Düzenlenen bu organizasyonda yakın gelecekte vizyona girecek projelere dair görüntüler izletildi. Geceye katılan ve bilişim teknolojileriyle ilgilenen Scott Ladewig ise Avengers Endgame filminden izletilen sahnenin detaylarını internette paylaştı.

Scott Ladewig’in anlatımına göre sahne Karen Gillan’ın hayat verdiği Nebula etrafında şekilleniyor. Nebula Avengers Endgame filminde hayatta kalan kahramanlara Thanos’un nerede olduğunu bildiğini söylüyor. “Beni mükemelle hale getirmekle uğraşırken her şey bittiğinde nereye gideceğini anlatıyordu. Parçalara ayrılmış bir haldeyken hala onu mutlu etmek istiyor ve ‘nereye gideceğiz baba?’ diyordum. O da hep aynı cevabı veriyordu.” diyerek Thanos’un nerede olduğunu anlatmaya başlıyor. War Machine ismiyle tanıdığımız Rhodey ise “Thanos’un emeklilik planı varmış” diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnternete sızdırılan bu sahne sayesinde anlıyoruz ki Avengers Endgame filminde hayatta kalanlar Thanos’un nerede inzivaya çekildiğini Nebula sayesinde bulacak. Elbette geçmişi hatırlayan Thanos’un onların gelişine hazırlıklı olma ihtimali de bulunuyor. Öte yandan Scott Ladewig’in anlattığı bu sahne gerçek çıkmayabilir. İnternette bu tarz asılsız söylentilerin dolaştığına defalarca şahit olduk.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers End game tanıtımı