reklamı kapat

POPÜLER

Huawei ekran değişimi
Huawei ekran değişimi

Huawei’den dikkat çeken ekran değişim kampanyası

Türkiye’de kullanıcı kitlesini oldukça artıran Huawei, servis tarafında da önemli adımlar atıyor. İşte bu noktada firmadan dikkat çeken ekran değişim kampanyası bulunuyor.

Müşteri memnuniyetinde Türkiye’nin en iyi firmaları arasında sayılan Huawei, teknik servis olanaklarında yaptığı kampanya ile bu memnuniyeti daha da yükseltmeye kararlı. Bunun için resmi bir açıklama yapan firma, Huawei akıllı cep telefonu sahiplerine garanti dışında ekran onarımında yüzde 40’a varan büyük indirimler sunarken ayrıca tamir edilen her ekran için ücretsiz ekran koruma filmi hediye (Mate 20 Pro hariç) ediyor. Huawei Türkiye’nin bütün teknik servis noktalarında geçerli olacak kampanya 15 Mart ile 15 Nisan tarihleri arasında sürecek. Kaza ile oluşan garanti dışı ekran kırılma hasarları için geçerli olan kampanyada, düşme veya ezilme sonucu oluşan kırıklar neticesinde tüm ekranın değiştirilmesi kapsam içinde yer alıyor. Eğer ekranın çalışması için gereken başka parçalar da hasarlı ise önce bu arızaların giderilmesi gerekiyor.

Huawei ekran değişimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei ekran değişim kampanyası dikkat çekiyor

Kampanyaya dahil olan Huawei akıllı cep telefonlarının modelleri Mate 20 Pro, Mate 20 Lite, P20 Pro, P20, P20 Lite, Mate 10 Pro, Mate 10 Lite, ve Huawei’nin Türkiye’de en son satışa sunduğu akıllı cep telefonu olan P Smart 2019 olarak belirtiliyor. Ekran değişim ücretleri ise aşağıdaki tabloda açıkça görülebiliyor:

İlginizi Çekebilir

Firmanın merakla beklenen P30 ailesinde ilk tanıtım

Açıklanan ekran değişim ücretleri

ModelTavsiye edilen onarım bedeli
Mate 20 Pro1.429 TL
P20 Pro859 TL
Mate 10 Pro899 TL
P20399 TL
Mate 20 Lite449 TL
Mate 10 Lite"319 TL
P20 Lite409 TL
P smart 2019359 TL