reklamı kapat

POPÜLER

Huawei servis

Huawei sahiplerini sevindirecek servis kampanyası

Huawei, kullanıcılarını sevindirecek bir fırsat sunuyor. Teknik servisinde yapılan indirim ve fırsatlar kullanıcıları bekliyor.

Şu sıralar zor günler geçiren Huawei, kalabalık gündeminde mevcut kullanıcılarını ihmal etmiyor. Firma teknik servisinde yaptığı indirimleri duyurdu. Yeni hizmetin adı Servis Günleri. Her ayın son perşembe, cuma ve cumartesi günlerinde her türlü telefon onarımında 100 TL’ye varan indirim sunulacağını açıklayan firma, bu günlerin tatil olması ihtimaline karşın o günü takip eden gelecek ilk iş gününde aktiviteyi devam ettiriyor.

Teknik servis hizmetinden yararlanan kullanıcılar için ayrıca ücretsiz ekran koruyucu filmin hediye edildiği de açıklamalar arasında. Ancak bu ekran koruyucu filmin stoklarla sınırlı olduğu belirtilmiş. Ekran koruyucu film hediyesinin geçerli olduğu modeller ise şu şekilde: Mate 10 Lite, Mate10 Pro, Mate 20 Lite, P Smart 2018, P Smart 2019, P9 Lite 2107, P20, P20 Pro, P20 Lite, Y5 2018, Y6 2018 ve Y7 2018.

Huawei Servis Günleri kapsamındaki noktalar

Servis Günleri olarak adlandırılan bu kampanyanın ayda bir kere teknik servise kendisi gelip cihazı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli olduğu belirtiliyor. Söz konusu teknik servise getirilen modelin 1 saat içinde sorununun giderildiği de açıklamalar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanyaya dahil olan firmanın teknik servis adreslerine ulaşmak ise hayli basit. Huawei’nin cihazlardaki HiCare uygulamasından kampanyaya katılan teknik servis listesini görüntüleyebileceğiniz gibi buradaki linke tıklayarak da listeye ulaşabilir, açık adresleri alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Huawei dosya paylaşım teknolojisi OneHop