reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P30 Pro

Yine Türkiye’de çekildi; Huawei’den dikkat çeken P30 Pro reklamı [Video]

Huawei, çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilen ikinci reklamını yayınladı. Huawei P30 Pro modelinin reklamı hem çekimleriyle hem de müziğiyle çok konuşulacak.

Huawei, şubat ayında Türkiye’de çekilmiş ilk reklam filmini yayınlamış ve büyük beğeni toplamıştı. Çekimlerden müziğe kadar tüm dikkatleri üzerine çeken reklamın ardından, ikincisini merak eder olmuştuk. Neyse ki çok beklememize gerek kalmadı. Huawei P30 Pro modeli için çekilen, Pure ve Kala Film imzası taşıyan yeni reklam filmi görsel açıdan mest ederken, telefonun etkileyici kamera özelliklerini sahneye taşımayı ihmal etmiyor. Bir kez daha Türkiye’nin dillere destan güzellikteki bölgelerini ziyaret eden reklam filmindeki mekanlar Kekova Körfezi (Antalya), Hüzmetçi Sazlığı (Kayseri) ve Huser Yaylası (Rize) olarak sıralanıyor. 10 günde tamamlanan çekimin yönetmenliğini Turgut Akaçık üstleniyor. Yeni reklamın mottosu ise “Baktığından fazlasını gör“.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En iyi kamera ödüllü cep telefonu: Huawei P30 Pro

Reklamın müziğini bir kez daha Cenk Çelebioğlu besteliyor. Şubat ayında yayınlanan P smart 2019’un müziğini de besteleyen Çelebioğlu’nun o reklamdaki müziği kısa sürede popüler olmuş ve büyük beğeni uyandırmıştı. Radyolarda da sık sık kendine yer bulan müziğin ardından yeni reklam filmi de en az ilki kadar etkileyici bir besteye sahip.

Technical Image Press Association (TIPA) Dünya Ödülleri tarafından 2019’da En İyi Kameralı Akıllı Telefon ödülünü alan Huawei P30 Pro, kamera yetenekleriyle bir adım öne çıkıyor. Kısaca hatırlatmak gerekirse, cihaz Leica imzalı dörtlü arka kamera sistemiyle geliyor. 50x yakınlaştırma sunan SuperZoom özelliği ile dikkatleri üzerine çeken cihaz aynı zamanda gece fotoğrafçılığında da bir adım öne çıkıyor. Cihaz, 8 MP telefoto lens, 40 MP Süper Algılama Kamerası, 20 MP ultra geniş açılı lens ve Huawei TOF kamera ile geliyor. P30 Pro, Türkiye’de 6.999 TL fiyatla satışta.

Hazırlanan reklamı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.