reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P30 Pro

Devrim niteliğinde kamerayla gelecek Huawei P30 Pro’nun çıkış tarihi sızdı

Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonları P30 ve P30 Pro dört gözle bekleniyor. Teknoloji dünyası tarafından sabırsızlıkla beklenen Huawei P30 Pro hakkında detaylar gün ışığına çıktı. Huawei P30 Pro’nun çıkış tarihi de sızdı.

Gelen son bilgilere göre Huawei P30 Pro, 40 megapiksellik bir çözünürlüğe ve göz alıcı 10x optik zoomlu kameraya destek verecek. Telefonun ayrıca yeni bir 3D sensörüne de sahip olacağı belirtiliyor. P30 modelinin üçlü kamera sistemine destek vereceği ve bu modelin 5 kat optik yakınlaştırma yapabileceği dile getiriliyor. Telefonun ön tarafında ise 24 megapiksellik kameranın olma ihtimali kuvvetle muhtemel. P30 Pro modelinde ise Huawei’nin 3D sensörlü bir kameraya yer vermesi bekleniyor. 10x hibrit zoom ve 5 kat optik yakınlaştırma telefonda yer alması beklenen özellikler arasında. Çok ufak çentiğin tercih edileceği modellerde LCD yerine AMOLED ekran kullanılacağı da belirtiliyor. Alt çerçevesi de çok ince olan P30 ve P30 Pro, ekrana entegre parmak izi sensörüyle geleceği konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P30 ve P30 Pro ne zaman tanıtılacak?

Kamera performansıyla fark yaratmasını beklediğimiz P30 ve P30 Pro’nun mart ayında görücüye çıkacak. Telefonların satış fiyatları henüz belli olmasa da yüksek fiyattan kullanıcıların beğenisine sunulacağını şimdiden söyleyebiliriz. Huawei P30 ailesinin önümüzdeki yılın nisan ayında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Puma’dan sıra dışı spor ayakkabı