reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Lite

Huawei’den dikkat çekici indirimler

Huawei, teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek bir kampanyaya daha imza atıyor. Huawei, teknik servis ücretlerinde indirime gideceğini açıkladı. Parça fiyatlarında yüzde 40’a varan indirim yapan Huawei, tüketici hatasından kaynaklansa bile akıllı telefonların kolaylıkla tamirini sağlayacak.

Huawei’nin büyük ilgi gören P20 Lite, P Smart ve Mate 10 Lite modellerinde geçerli olan teknik servis indirimi, yedek parça fiyatlarında yapılan indirimin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. İndirimli yedek parça fiyatları tüm yetkili Huawei Teknik Servis noktalarında geçerli olacaktır.

P20 Lite akıllı telefon modelinde ekran değişim fiyatı 613 TL’den yüzde 30 indirim ile 429 TL’ye, P Smart modelinde 491 TL’den yüzde 33 indirimle 329 TL’ye, Mate 10 Lite modelinde ise 569 TL’den yüzde 39 indirimle 349 TL’ye düşürüldü. Ayrıca diğer modellerin ekran tamir bedellerinde yüzde 5’e varan indirimler yapıldı.

Kampanya ne zamana kadar devam edecek?

Kampanya, 2019 yılının Ocak ayının son gününe kadar devam edecek. Mate 20 ve P20 ailesiyle büyük bir başarıya imza atan Huawei’nin önümüzdeki yıl da piyasaya süreceği yeni akıllı telefonlarıyla adından söz ettireceğe benziyor. P30 ve Mate 30 modelleriyle ilgili çalışmalarını sürdüren Huawei’nin önümüzdeki yıla damga vuracağını şimdiden söylemek mümkün.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın çok güçlü yeni iPad Pro ailesi