reklamı kapat

POPÜLER

Bütünüyle Velar çizgileri; yeni Range Rover Evoque tanıtım öncesi sızdı

Tanıtım etkinliğine çok kısa bir süre kala sosyal medya üzerinden ortaya çıkan görseller yeni jenerasyon Range Rover Evoque için meraklarını sevindirecek detaylar barındırıyor.

İlk kez Los Angeles Otomobil Fuarı’nda kullanıcılarla buluşmasını beklediğimiz yeni jenerasyon Range Rover Evoque için artık önümüzde sayılı saatler kaldı. Düzenlenecek olan özel tanıtım etkinliğiyle örtülerinden kurtulacak olan otomobile ilgili resmi kaynaklardan beklediğimiz detaylar, organizasyon öncesinde önemli sızıntılar içeren sosyal medya üzerinden geldi. Velar ile bütünüyle tasarım dilinde değişim yapan ve büyük bir kesimden olumlu geri dönüş alan Range ekibi, bu zamana kadar çıkarttığı modeller arasında en çok Evoque’u bu dile uygun bir model olarak karşımıza çıkarttı. Dış tasarımındaki detaylarının tamamıyla ufak çaplı bir Velar olarak nitelendirebileceğimiz noktaları barındıran otomobilin kokpit bölümü de bu felsefeden fazlasıyla nasibini alıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bebek Velar

Detaylara baktığımızda Land Rover tasarımcılarının tasarım konusunda pek de sınırlara bağlı kalmadığını görüyoruz. Ön bölümle birlikte arka tarafın tamamı da Velar’dan doğrudan aktarılan Evoque, karakter hissiyatı olarak hiçbir eksikliğe sahip değil. Kokpit bölümünden gelen kareler ise sürüc ekranı, orta konsol ve direksiyon gibi üç temel parçanın da yine birebir şekilde ailenin diğer üyelerinden aktarıldığını görüyoruz. Bu da haliyle kullanıcıların üç farklı ekranla muhattap olacağı anlamına geliyor. Önümüzdeki birkaç saat içerisinde tüm resmi detaylarıyla karşımıza olacak olan Evoque ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.