reklamı kapat

POPÜLER

Range Rover Evoque

Yeni Ranger Rover Evoque, sanatsal ipucuyla geri sayıma başladı

Los Angeles Otomobil Fuarı’nsa sahneye çıkacak olan ikinci jenerasyon Ranger Rover Evoque, Londra sokaklarında sanatsal yüzüyle boy göstermeye başladı.

Hemen her SUV sınıfında olduğu gibi premium kompakt SUV dünyasında da çok ciddi bir rekabet bizleri bekliyor. Özellikle markaların elektrik dönüşümündeki ilk hamlelerini de bu bölgelere yakın noktalarda hayata geçirmesiyle iyice hareketlenmekte olan bir grafik söz konusu. Range Rover Evoque, piyasaya sunulduğu ilk dönemlerden itibaren, ortaya koyduğu karakterle pastanın önemli pay sahiplerinden birisi oldu. Kendisiyle ilgili beklediğimiz nihai dönüşümse 2019 model yılıyla birlikte yaşanacak. Los Angeles Otomobil Fuarı’nsa sahne alacak isimlerden birisi olarak listemizdeki yerini koruyan bu önemli isimle ilgili ilk ipuçları da gelmeye başladı. Her zaman olduğu gibi dikkat çekmek adına fantastik tanıtım kampanyaları yürütme huyunu burada da devam ettiren marka, yeni modeli sanatsal çizgilerle sokaklara çıkartmaya başladı bile.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

360 derece değişim

Evoque’un dış tasarım hatlarını yavaş yavaş zihinlerde oturtmak adına hamlesini çizgilerden yana kullanan bir Range ekibi karşımıza çıkıyor. Aracın dış bölümünü tamamen kablolarlardan oluşturarak gerçek boyutlu formda yoğudan tasarım ekibi, örnekleri Londra sokaklarında sergilemeye başladı. İkinci jenerasyonuyla birlikte asfalttaki varlığını sürdürmeye hazırlanan Evoque, geriye dönüp baktığımızda dünya genelinde 750.000 adetlik satış başarısını yakalamış bir otomobil. Bu kadar kısa sürede yakaladığı bu değer, şüphesiz yeni jenerasyonlardaki beklentinin de artmasına neden oluyor. İç ve dış tasarım konusunda son jenerasyon modellerle benzerlik gösterecek olan otomobilin motor bölümünde 1,5 litrelik benzinli motorun konumlandırıldığı hibrit seçenek de ihtimaller arasında yer alıyor. 22 Kasım’da düzenlenecek etkinlik öncesindeki gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.