reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch kayış

Nike imzalı yeni Apple Watch kayış modelleri

Apple Watch Series 4 tanıtımıyla beraber Apple Watch Nike+ Series 4 de ortaya çıktı. Nike tarafından geliştirilen yeni Apple Watch kayış modelleri ise alternatifleri artırıyor.

Nike imzalı yeni Apple Watch kayış alternatifleri kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. İki yeni Nike Sport Loop ve bir Nike Sport modeli ilk olarak Nike Plus üyeleriyle buluşacak. Sport Loop modelleri Smokey Mauve ve Celestial Teal olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. Pembe tonların hakim olduğu Smokey Mauve ve mavi tonlarda gelen Celestial Teal, dokuma gövdeye sahip. Spor tutkunları için öne çıkar Nike Sport modeli ise Olive Flak ismini taşıyor. Zeytin yeşili etkileyici bir renk seçeneğiyle gelen kayış, geçmişteki modeller gibi gövdesinde delikler barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch kayış modelleri ne zaman satışa çıkıyor?

Şimdilik yeni kayışların ayrı ayrı mı satılacağı yoksa sadece Apple Watch Nike+ ile mi satılacağı net olarak bilinmiyor. En azından çıkışı için. Daha sonra kayış modelleri ayrıca alternatifler arasına girecektir elbette. Tabii her kayışın kendine özel renkte Nike+ arayüzüne sahi olduğunu da ekleyelim. 16 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak olan kayışlar Nike Plus Member Shop’a özel olarak satılacak. Aktif bir hesabınız olduğu sürece üyeliğin ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Nike’ın iOS uygulaması ise ne yazık ki Türkiye mağazasında yer almıyor. Ancak Nike Training Club ve Nike+ Run Club uygulamalarını mağazada bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Apple Watch Series 4 tanıtım videosu