reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch

Apple Watch için özel bir kayış daha satışa çıktı: “Black Unity”

Apple Watch için Siyahların tarihinin ve kültürünün önemini vurgulamak için tasarlanan Black Unity Örgü Solo Loop geldi.

Advertisement

Apple Watch için özel bir kayış hazırlandı ve Türkiye dahil birçok pazarda satışa çıktı. Peki bu “Black Unity” isimli kayışı önemli kılan neydi? Apple konuyu tam olarak şöyle açıklıyor: “Apple bünyesinde Siyahlardan oluşan bir kreatif ekip tarafından Siyahların tarihinin ve kültürünün önemini vurgulamak için tasarlanan Black Unity Örgü Solo Loop; bilim, teknoloji ve kendini güçlendirme temaları üzerinden Afrika Diasporası’nın deneyimlerini araştıran Afrofütürizm felsefesinden ilham alıyor. Nesiller boyunca kabul gören ve göz ardı edilen Siyahlara saygı duruşunda bulunuyor ve daha eşitlikçi bir dünyanın gerekliliğini simgeliyor.

Pan-Afrika bayrağının renklerini taşıyan kordon geri dönüştürülmüş 16.000 polyester iplik filamentinin gelişmiş hassas örgü makinelerinde ultra ince silikon ipliklerle birlikte örülmesiyle üretiliyor. Ardından bileğinize tam oturması için istenen uzunlukta kesiliyor.

Yumuşak ve dokulu bir his veren tasarım aynı zamanda tere ve suya dayanıklı. Unity Lights saat kadranı, gün içinde dinamik bir şekilde değişen bir ışık yayan akrep ve yelkovanıyla kordonu tamamlıyor. Kordon üzerindeki kasa kilidinde “Black Unity” lazer işlemesi bulunuyor.”

45 mm ve 41 mm Apple Watch modelleriyle uyumlu örgü Solo Loop kayış, 1.199 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata satılıyor. Bu kayış birçok farklı bilek boyutu için tercih edilebilirken, Apple daha önce de benzer temelde hazırlanan ve burada yer alan spor kayışı satışa sunmuştu.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle