reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch NikeLab

Sınırlı sayıda üretilen Apple Watch NikeLab geliyor

AppleNike ile olan iş birliğini tüm hızıyla sürdürüyor. Apple ve Nike’dan yapılan açıklamaya göre Apple, spor tutkunlarına yönelik geliştirilen ve sınırlı sayıda üretilen yeni Apple Watch Nike saatini satışa sunmaya hazırlanıyor. Apple Watch NikeLab adını taşıyacağı belirtilen saatin tasarım açısından piyasadaki Apple Watch Series 2 ile aynı olacağı belirtiliyor. Tasarım açısından aynı olsa da saatteki arayüzün özel olarak geliştirildiğini söylemek mümkün.

Nike + Run Club uygulamasıyla birlikte gelen saatte özel Siri komutları da yer alıyor. Egzersiz yapan kullanıcıların istekleri doğrultusunda bir arayüze sahip olan saate beyaz/siyah yeni bir spor kayış eşlik ediyor. Dünya genelindeki sadece sekiz NikeLab’te ve online mağazalarda satışa sunulacak saatin satış fiyatı henüz netlik kazanmasa da sınırlı sayıda üretileceği için yüksek fiyattan satışa sunulma ihtimali kuvvetle muhtemel.

Türkiye’de de satılan Apple Watch Nike+ saatlerde dahili GPS özelliğinin yer aldığını hatırlatalım. GPS desteği sayesinde yanınızda iPhone olmasa bile temponuzu, katettiğiniz mesafeyi ve rotanızı takip edebilmek mümkün. 50 metreye kadar suya karşı da dayanıklı olan Apple Watch Nike+’ta hafif floroelastomer malzemeden üretilen Nike Spor Kordon kullanılıyor. Apple Watch Nike+’ın Türkiye’deki satış fiyatının 1.649 TL olduğunu hatırtalım.