reklamı kapat

POPÜLER

Nike yeni Apple Watch Nike+ kayışlarıyla uyumlu ayakkabı modellerini tanıttı

Geçtiğimiz nisan ayında Apple ile iş birliğini bir adım öteye taşıyan Nike, sınırlı sayıda üretilecek olan Apple Watch NikeLab modellerini duyurmuştu. Nike şimdilerde bu iş birliğinin çapını bir seviye daha genişletiyor.

Apple Watch Series 2 ile beraber aktivite alanında da baskınlığını iyiden iyiye hissettiren Apple, Nike anlaşmasını genişleterek sadece bir akıllı saatten fazlası olduğunu göstermeye kararlı. Nike’ın Apple Watch için geliştirdiği özel kayış koleksiyonu ile spor vurgusu da her daim taze tutuluyor. Ancak Nike bu kez sadece kayış tasarlamamış, spor ayakkabınıza uygun kayış tasarlamış ya da tam tersini de düşünebilirsiniz.

Nike’ın Apple Watch Nike+ için duyurduğu yeni kayış serisi firmanın Air VaporMax Flyknit “Day to Night” koleksiyonuyla eşleşiyor. Day to Night koşucuların günün her saatinde istedikleri gibi koşu yapabilmeleri için üretilmiş bir koleksiyon olarak öne çıkıyor. Dört farklı renk seçeneğiyle gelen Day to Night koleksiyonunda kullanılan renklerin gökyüzünün farklı tonlarından esinlenildiği belirtiliyor. Koleksiyonun en büyük özelliği ise tabii ki rengine uygun bir Apple Watch Nike+ kayışına sahip olması. Nike’ın spor kayışlarının güçlü, esnek ve dayanıklı olduğu vurgusu yapılmadan geçilmiyor.

Nike’ın yeni Apple Watch Nike+ kayışları 1 Haziran’dan itibaren yurt dışında 49 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Day to Night koleksiyonuna ait modeller de aynı tarihte 190 dolar fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirecek.