reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch
Apple Watch

Apple Watch sahiplerinin dikkatine; saatler için ekran değişim programı başlatıldı!

Teknoloji devi Apple, kısa süre önce eski nesil Apple Watch akıllı saat modelleri için bir ekran değişim programı başlattı. İşte detaylar ve sürece dahil olan modeller;

Zaman zaman sorunlu cihazlarına yönelik tamir ve değiştirme programları başlatan Apple, bunlar arasına bir yenisini daha ekledi. Kısa süre önce 2016 – 2017 yılları arasında satılan Watch Series 2 ve Watch Nike+ Series 2 modelleri, 2017 – 2019 yılları arasında satılan Watch Series 3 modelleri ve son olarak 2017 – 2019 arasında satılan Watch Nike+ Series 3 modelleri için ekran değişim programı başlatıldı. Firmanın resmi teknik servislerinde yapacağı bu değişim, tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Bu programı saatlerin çok nadir de olsa kenarlarında meydana gelen kullanıcı hatası dışında kırıklar / çatlamalar (Görsel altta) nedeniyle başlatan firma, bu sorunu yaşayanları şu an oldukça mutlu ediyor. Türkiye’yi de kapsayan program sayfasına buradan ulaşılabiliyor.

Apple Watch
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 5 de çok yanında tanıtılabilir

Sağlam kaynaklara göre firma Watch Series 5 modelini 10 Eylül tarihinde yeni iPhone’lar ile tanıtmaya hazırlanıyor. Büyük ihtimalle 20 Eylül tarihinde raflardaki yerini alacak denilen saatin, teknik ve tasarımsal açıdan Series 4’e oranla büyük yenilikler getirmesi beklenmiyor. Bünyesinde kullanılacak OLED ekranları Japan Display firmasından geleceği söylenen saat için, iOS 13 kodlarında ortaya çıktığı kadarıyla alüminyum yanında titanyum ve seramik olmak üzere iki farklı gövde seçeneği sunulacağı da gelen bilgiler arasında. Firmanın burada çok yüksek ihtimalle alüminyum gövdeyi sunmaya devam edeceği, paslanmaz çeliği ise titanyum ile değiştireceği tahmin ediliyor.

İlgili Video