reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch uyku takibi
Apple Watch uyku takibi

Apple Watch modellerinin en büyük eksiği yakında kapanabilir!

Akıllı saat denildiği zaman akla gelen ilk ürünlerden olan Apple Watch modelleri,  uyku takibi konusunda şikayetleri bitirecek gibi görünüyor.

Apple Watch modelleri, Series 5 de dahil olmak üzere bir türlü uyku takibi yapamıyor. Bu en basit cihazlarda dahi yer alan özelliği ısrarla getirmeyen Apple, çözümü “Sleep” uygulaması ile sunacak gibi görünüyor. Kısa süre önce bir ekran görüntüsünde görünen uygulama, kişilerin uyku düzenlerini takip etmesine imkan tanıyacak gibi duruyor. Şimdilik ne zaman çıkacağı ya da kendisi tam olarak görünmeyen uygulama, birçok Watch sahibini fazlasıyla memnun edecek izlenimi oluşturuyor. Uyku takibi için Apple Watch modelleri içerisinde gerekli sensörler fazlasıyla yer alıyor. Gelmesinin neden bu kadar uzun sürdüğü bir türlü anlaşılmayan süreç için firmanın özel bir saat arayüzü hazırladığı de söyleniyor. Bu uygulamanın saatin en az yüzde 30 şarj varken yatılmasını önereceği de belirtilen arasında yer alıyor. Bu süreçte tüm sensörlerden ve mikrofondan aktif olarak yararlanılacağı söyleniyor.

Apple Watch uyku takibi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch en büyük eksiğinden uygulama ile kurtulacak

Uygulamanın bazı kaynaklar tarafından 2020’de çıkacağı iddia ediliyor. En son Watch Series 5 modelini tanıtan firma, bu modeli Türkiye’de 18 Ekim tarihinde iPhone 11 ailesiyle birlikte satışa sunuyor. Saatin burada en az 3.500 TL olacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bunlar da Garmin’in yeni modelleri