reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Zero Bezel QLED TV

Samsung’dan heyecan uyandıran Zero Bezel QLED TV

Güney Kore merkezli teknoloji evi Samsung, televizyon tarafında çerçeveleri tamamen ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Zero Bezel QLED TV yolda bulunuyor.

Samsung, televizyon tarafında Türkiye pazarı dahil olmak üzere en önemli isimler arasında yer alıyor. Bu alanda gerçekten devrimsel adımlar atan ve ilginç televizyon modelleri hazırlayan firma, şimdi ise kayıt altına aldığı Zero Bezel QLED TV ile gündemde bulunuyor. Direk olarak Avrupa’da kayıt altına alınan bu model ya da model serisi, çerçeveleri tamamen sıfırlayan televizyonlara işaret ediyor. Biliyorsunuz mevcut çerçevesiz  olarak tanıtılan televizyonların ince de olsa çerçeveleri bulunuyor. Gelecekte bu kenarlardaki ince siyah şeritleri de ortadan kaldıracak gibi duran firma, bu konuda heyecan uyandırıyor. Resmi olarak 2020 Ocak ayında düzenlenecek CES 2020 kapsamında görücüye çıkartılabileceği konuşulan Samsung “Zero Bezel” QLED televizyon modeli / modelleri, fuara damgasını vurabilecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Zero Bezel QLED TV çok ses getirebilir

Ancak bu modelin kesinlikle ucuz olması ve başta genel kullanıcı kitlesine hitap etmesi beklenmiyor. Seriyi ilk olarak üst seviye bir fiyatla karşımıza çıkaracağı tahmin edilen Samsung’un, herkese uygun daha ucuz versiyonları daha sonra tanıtacağı düşünülüyor. Bu konuda yakında zaman daha fazla bilginin geleceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’nin yeni fotoğraf makinesi