reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 8K televizyon
Samsung 8K televizyon

İşte Samsung’un çok ses getirecek yeni 8K televizyonu

Samsung, kısa süre önce CES 2020’de daha önce görülmemiş tasarımda bir televizyon tanıtmaya hazırlanıyor demiştik. İşte bu televizyon ortaya çıktı.

Samsung’dan CES 2020’de gerçekten “sıfır çerçeveli” bir televizyon geliyor haberi oldukça heyecan yarattı. “Daha önce görülmemiş” ve “dünyada ilk” denilen bu yeni Samsung modelinin, üretime hazır olduğu dahi aktarılmıştı. En üst seviyede yer alacağı söylenen yani ilk aşamada herkese hitap etmeyeceği söylenen model, sızdırılan ilk görsel ile karşımıza çıktı. Aşağıda görebileceğiniz üzere modelde alt taraf haricinde hiçbir çerçeveye yer almıyor. Sonunda “çerçevesiz” ibaresinin altını tam olarak dolduracak bir TV hazırlayan firma, bu modeliyle gerçekten öne çıkacak gibi görünüyor. 8K QLED bir panel üstüne kurulduğu aktarılan televizyon, söylendiği kadarıyla Q900T ya da Q950T model adına sahip. Tasarımsal anlamda çerçevesiz olması dışında çok da farklı olmayan televizyonun, 65 inç’ten daha büyük olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu modelin üretiminde Shinsegye Engineering ve Taewha Precision imzalı ekipmanların kullanılacağı da bildiklerimiz arasında.

Samsung 8K televizyon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, bu televizyon ile çerçevesiz geleceği başlatıyor

Bu arada televizyon için daha önce yapılmış önemli bir açıklama da bulunuyor. Televizyonun sağlamlığı konusunda bazı endişelerin şirket içerisinde dile getirildiği aktarılıyor. Ancak yine de sürekli sabit olarak kalacak bir ürün için büyük bir sağlamlık sorunu beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı saati