reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LG katlanabilir telefon
LG katlanabilir telefon
LG katlanabilir telefon

LG’den katlanabilir esnek ekranlı şaşırtan kılıf tasarımı

Güney Kore merkezli LG, henüz bir katlanabilir telefon tanıtımı yapmadı. Firmanın bu konuda farklı planları bulunuyor gibi görünüyor.

LG’nin biliyorsunuz hali hazırda DualScreen isimli bir telefon aksesuarı bulunuyor. Bu biraz kaba görünen aksesuar sayesinde telefonlara bir ekran daha eklenebiliyor. İşte firma bunun geleceğini de planlıyor. Ortaya çıktığı kadarıyla LG, katlanabilir esnek ekranıyla şaşırtan bir kılıf geliştiriyor. Telefonlara manyetik olarak bağlanacak bu kılıf, bünyesinde büyük bir ekran barındırıyor. Gücünü telefondan alacak Galaxy Fold benzeri tasarım, gerçekten ilginç görünüyor. Biliyorsunuz esnek OLED ekranlar şu an bile bu tasarımı mümkün kılacak inceliği sunuyor. İstenirse yarım olarak da kullanılabilen bu yüksek ihtimalle dokunmatik özellikli kılıf, gerçekten satışa çıkarsa hem çok pahalı olacak hem de çok dikkat çekecek izlenimi oluşturuyor. Ancak biliyorsunuz alınan patentler her zaman gerçek olmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG, V60 ThinQ modeli üzerinde de çalışıyor

Resmi olarak MWC 2020 kapsamında tanıtılacağı açıklanan LG V60 ThinQ, söylendiği kadarıyla 5G desteğiyle yolda bulunuyor. Yeni DualScreen aksesuarıyla / kılıfıyla gelecek yani çift ekranlı bir telefon formuna bürünebilecek yeni ThinQ, yüksek ihtimalle gücünü yeni Snapdragon 865 işlemciden alacak ve 5G desteğini X55 modem aracılığıyla sunacak. Hakkında henüz başka bir bilginin olmadığı akıllı telefon modeli, Rekabet Kurumu ile Google anlaşırsa Türkiye’de de satılacak amiral gemileri arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Note 10 reklam filmi