reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Q950TS 8K TV
Samsung Q950TS 8K TV
Samsung OLED TV
Samsung Q950TS 8K TV

Çerçevesiz 8K TV Samsung Q950TS satışa çıkıyor; işte fiyatlar

Uzun süre önce ilk resmi tanıtımı yapılan dikkat çekici 8K TV modeli Samsung Q950TS, raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. İşte detaylar;

Çerçeveleri gerçekten tarihe gömen 8K TV Samsung Q950TS, firmanın ulaştığı son noktalardan birisini gözler önüne seriyor. Şaşırtıcı şekilde ön yüzün yüzde 99’u ekran alanı olan televizyon, genel olarak gerçekten çok harika görünüyor. 8K çözünürlükte bir QLED panel kullanan modelin, yapay zeka ve makine öğrenme altyapısıyla içerikleri inceleyerek görüntü kalitesini artırabildiği aktarılıyor. Aynı zamanda 4K’dan 8K’ya çözünürlük yükseltme konusunda da çok iyi olduğu aktarılan TV, açıklandığı kadarıyla ses konusunda da çok iddialı geliyor. Birden fazla hoparlör ve woofer barındıran 5.1 ses sistemiyle yüksek ses kalitesi sunabilen 8K TV, bu sistem ile OTS+ teknolojisini kullanarak görüntüdeki objeyi sesle takip edebiliyor. Bir OLED kadar olmasa da derin siyahları olan model, 65 inç, 75 inç ve 85 inç olmak üzere üç farklı boyutta yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Q950TS 8K TV modeli kaça satılacak?

Tahmin edebileceğiniz üzere fiyatlar düşük değil. Bu üst düzey 8K TV’nin 65 inç versiyonu yaklaşık olarak 7 bin dolar fiyat etiketine sahip. Kişilerin 75 inç için yaklaşık 10 bin dolar, 85 inç içinse yaklaşık 14 bin dolar ödemesi gerekiyor. Şimdilik Güney Kore merkezli olarak ön siparişe açılan televizyon, 1 Haziran tarihinde satışa çıkıyor. Bu televizyonun haziran ayında Türkiye’ye de gelmesini bekliyoruz. Ancak Türkiye fiyatının hayali bile nefes kesiyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir motosiklet modeliyle tanışın

İLGİLİ HABERLER