reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Q800T

Geleceğin görüntü kalitesiyle tanışın; Samsung Q800T 8K QLED TV incelemesi

Mükkemele doğru

8K teknolojisini daha uygun fiyatla sunan Samsung Q800T görüntü konusunda çıtayı en üst noktaya taşıyor. Geleceğin ekran teknolojisini şimdiden sahip olmak isteyenlerin ilginisi çeken modele yakından bakalım

Samsung piyasaya sürdüğü her televizyon modeliyle adından söz ettiriyor. Hem Full HD hemde 4K QLED modelleriyle piyasada başarılı olan şirket, 8K QLED televizyonlarıyla da iddialı geliyor.

Geçtiğimiz yıl bu teknolojiyi ilk kez Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturan şirket, 2020 model 8K QLED TV modellerini de Türkiye’de satışa sundu. Yeni modellerin satışa sunulmasının ardından 65 inç boyutundaki Q800T modelini test etme fırsatı bulduk.

Hiç şüphesiz piyasadaki en iddialı televizyonlardan biri olan Q800T, etkileyici 8K çözünürlüğü, görüntü yükseltme teknolojisi ve güçlü ses sistemiyle fark yaratıyor.  Yeni modelle birlikte fiyatlar biraz daha düşse de Q800T’nin fiyatı hala 4K QLED TV’lerden daha pahalı. Geleceğin ekran teknolojisine şu anda yatırım yapmak mantıklı mı değil mi? Bu sorununun cevabını vermeden televizyonun tasarımından söz edelim.