reklamı kapat

POPÜLER

Geleceğin görüntü kalitesiyle tanışın; Samsung Q800T 8K QLED TV incelemesi

APPLE TV DESTEĞİ ve AMBİYANS MODU

Televizyonda bir önceki 8K QLED televizyonda olduğu gibi bu modelde de Apple TV desteği bulunuyor. Apple TV uygulaması üzerinden iTunes’ta yer alan filmleri kiralamak veya satın almak artık mümkün. Bunun haricinde herhangi bir Apple TV’ye ihtiyaç duyulmadan iOS’li cihazlar üzerindeki içerikler AirPlay aracılığıyla televizyona aktarılabiliyor. Televizyonda Apple TV desteğinin yer almasından ötürü memnun kaldık. Televizyonda bunun haricinde Ambiyans modu da mevcut.

Ambiyans modu sayesinde televizyonda arka plan görüntüleri kullanarak televizyonu bir sanat eserine dönüştürmek de mümkün. Televizyonda hazır tasarımlar ve duvar kağıtlarını seçebileceğiniz gibi SmarThings uygulaması ile duvarınızın fotoğrafını çekerek televizyonunuzun arka planında da kullanmak mümkün.

Lafı toparlayacak olursak Samsung Q800T 8K QLED TV, hiç şüphesiz piyasadaki en iyi televizyonlardan biri. 8K teknolojisi geleceğin ekran teknolojisi olduğu için televizyonun satış fiyatı halen yüksek. Eğer bütçeyle ilgili bir problemeniz yoksa Samsung Q800T’ye kesinlike göz atmalısınız.