reklamı kapat

POPÜLER

Garmin akıllı saat Star Wars

Garmin’den Star Wars hayranlarına özel iki akıllı saat [Video]

Akıllı saat dünyasının ürün gamı en geniş isimlerinden Garmin, bu sefer Star Wars hayranlarını sevindirecek iki akıllı saat modeliyle karşımızda.

Garmin tarafından hazırlanan Legacy Saga Series isimli akıllı saat serisi, iki farklı modelden oluşuyor. Burada beyaz renkli model Star Wars dünyasından Rey, siyah renkli model ise tahmin edebileceğiniz üzere Darth Vader odağında hazırlanmış. Yuvarlak gövdelere sahip modeller, bünyelerinde özelleştirildikleri karakterlere özel temalara sahip. Burada Darth Vader modelini çok daha kaslı ve 45 mm gövde ile hazırlanan firma, Rey modelini ise 40 mm boyutunda daha kibar tasarlamayı tercih etmiş. Direkt olarak Lucasfilm ortaklığında geliştirilen modeller, beklendiği üzere aktivite takibi yapabiliyor, basit modda 7 gün pil ömrü sunabiliyor ve nabız ölçümü gerçekleştirebiliyor. Akıllı telefon uygulamasında üstünden özelleştirilebilen saatler, akıllı telefonlarla bağlantı kurarak bildirimleri de üzerine alabiliyor. Garmin Pay desteği de bulunan saatler, müzik çalma yeteneğini de bünyesinde taşıyor. Genel olarak çok gelişmiş olan Star Wars odaklı akıllı saat modellerinin 399 dolar fiyat bulunuyor.

Garmin akıllı saat Star Wars

Darth Vader

Darth Vader

Rey

Rey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars modelleri gayet güzel görünürken, Garmin geçtiğimiz ay ise Marvel hayranlarını sevindirmişti

Hatırlarsınız Marvel ile ortaklık kurularak hazırlanan Legacy Hero Series saatlerden birisi Captain Marvel, diğeri ise First Avenger yani Captain America odağında hazırlanmıştı. Her iki süper kahramana özel bir temaya sahip olan saatler, yukarıdakiler gibi yuvarlak bir gövde taşıyor. Temel olarak “Vivoactive 4/4S” üzerine kurulan ürünler, bir akıllı saatten beklenen her şeyi fazlasıyla yerine getirebiliyor. Nabız ölçümü yapabilen ve telefon bildirimlerini üzerine alabilen modeller, özellikle Avengers tutkunlarını çok memnun ediyor. Star Wars serisi gibi temel modda 7 gün pil ömrü bulunan akıllı saat modellerin, yine benzer şekilde 399 dolar satış fiyatı bulunuyor.