reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars Galaxy of Adventures

Işın kılıçlarını hazırlayın; Darth Vader geri dönüyor [Video]

Işın kılıçlarınızı hazırladıysanız Darth Vader geri dönüyor. Disney, çocukların da evrenin bir parçası olabilmesi için orijinal Star Wars filmlerini Star Wars Galaxy of Adventures ile animasyona çeviriyor.

Orijinal Star Wars üçlemesini sinemada izleyen kitle artık çoluğa çocuğa, toruna karışmışken Disney ikinci, hatta muhtemelen üçüncü jenerasyonu Star Wars’la buluşturmaya hazırlanıyor. Star Wars Galaxy of Adventures yeni fragmanıyla yayın tarihini de müjdeliyor. Serinin “Kids” kanalında yayınlanan fragmanda Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca, Yoda, Prenses Leia, Darth Vader ve çok daha fazlası hikayeyi yeniden anlatmaya dönüyor. Ancak hepimiz bilioruz ki bu animasyonu izleyenler sadece çocuklar olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çok uzak bir galakside…

30 Kasım‘da hem YouTube kanalında hem de internet sitesinde ilk altı bölümü yayınlanacak olan dizi kısa bölümlerle keyifli bir macera sunmaya hazırlanıyor. Orijinal diyaloglar, müzikler ve ses efektlerini animasyonda buluşturan yapım seriye eğlenceli bir giriş yapıyor. 2019’da ise düzenli olarak yeni bölümlerin geleceği kaydediliyor. Yeni serinin amacı ailelerin çocuklarını Star Wars ile tanıştırırken daha uygun bir platformda bunu yapabilmesi olmuş.

Bu işin ucu Disney+’a uzar mı merak ediyoruz açıkçası. Bildiğiniz gibi 2019’un sonlarına doğru Disney kendi çevrim içi yayın servisini çıkarıyor. Bu yeni yapım da çocuklu ailelerin servise geçişini hızlandırmak için atılmış adımlardan biri olabilir. Ancak şimdilik YouTube üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Resmi açıklama burada yer alıyor.