reklamı kapat

POPÜLER

Adidas Star Wars koleksiyonu
Adidas Star Wars koleksiyonu
Adidas Star Wars koleksiyonu
Adidas Star Wars koleksiyonu

Adidas imzalı Star Wars koleksiyonu “kısmen” Türkiye’de

Adidas, Disney ve Lucasfilm iş birliğinde yeni Star Wars koleksiyonunu hayranların beğenisine sundu. Farklı modeller altındaki tasarımlar satışta.

Advertisement

Star Wars: The Rise of Skywalker filmi 20 Aralık‘ta vizyondaki yerini alarak Skywalker Saga’ya bir nokta koymaya hazırlanırken; Adidas da Disney iş birliğinde yeni koleksiyonunu satışa çıkardı. Darth Vader, Obi-Wan ve ışın kılıcı renklerinden ilhamını alan modeller dikkat çekici olanları oluştururken; çocuklara özel modeller de kendini gösteriyor. Bunun yanı sıra koleksiyonda hoodie’ler ve tişörtler de yer alıyor. Amerika’da 140 dolara varan fiyatlarla satışa sunulan ayakkabı modellerinden bazılarının Türkiye’de de satışta olduğunu belirtelim. Ancak ne yazık ki koleksiyonun çok küçük bir kısmı Türkiye’ye gelebilmiş. Kıyafet tarafında daha fazla çeşit bulabileceğiniz koleksiyonda yetişkin erkekler için iki, çocuklar için de bir model yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas, Star Wars temalı ürünleri Türkiye’de satışta

Türkiye’deki modellerden biri Harden Vol 4 serisi altında çıkan, ilhamını mor ışın kılıcından alan model oluyor. Bu model 1.049 TL‘ye satılıyor. Bir diğer model ise Pro Next 2019 serisinden. Bir tarafı kırmızı/siyah bir tarafı beyaz/gri olan ayakkabı seçtiğiniz tarafa uygun çizimler barındırıyor. Bu model 679 TL‘ye alıcı buluyor. Çocuklar için satışa sunulan ayakkabı ise mavi ışın kılıcından esinlenilmiş. D.O.N Issue #1 serisi altında çıkan modelin stokları erittiğini kaydedelim. Yeni ürünleri buradan görüntüleyebilirsiniz. Amerika mağazasında ise Adidas imzalı tüm koleksiyon yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Star Wars: The Rise of Skywalker fragmanı