reklamı kapat

POPÜLER

James Bond ilhamında tasarlanan akıllı bavul

James Bond ilhamıyla tasarlanan akıllı bavul [Video]

Sık seyahate çıkan kullanıcılar için akıllı bavul alternatifleri hiç olmadığı kadar öne çıkıyor. Kabuto Carry-On da James Bond ilhamında çözümler sunuyor.

Akıllı bavul alternatiflerine bir yenisini ekleyen Kabuto Carry-On, James Bond esintili tanıtımıyla kullanıcılara seyahatlerini kolaylaştıracak her çözümü sunduğunu iddia ediyor. Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan Kabuto, kabin boy bavullardan. Kilit sisteminde parmak izi sensörüne yer veren model, eşyaların güvenliğini biyometrik seviyeye çekiyor. Bavul beraberinde çıkarılabilir bir pille geliyor. Bu sayede telefon ve bilgisayarlarınızı şarj etmek mümkün oluyor. 10.000 mAh kapasiteli bir pil barındıran bavulun şarj noktalarının Type C olduğunu da kaydedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
James Bond ilhamında tasarlanan akıllı bavul
James Bond ilhamında tasarlanan akıllı bavul

Akıllı bavul, seyahatleri zahmetsiz hale getiriyor

Bavulun arkasında çıkarılabilir bir çanta yer alıyor. Bu çantaya dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz, telefonunuz ve pasaportunuz olmak üzere önemli eşyalarınızı sığdırabiliyorsunuz. Magnetik bir bağlantı noktasına sahip olan çanta aynı zamanda bu bağlantı noktası aracılığıyla cihazlarınızı şarj etmeyi de mümkün kılıyor. Basit bir şekilde çıkarabileceğiniz çantayı omzunuza asarak bavulunuzu teslim edip uçuşunuza geçebiliyorsunuz.

Elbette akıllı bavul sadece akıllı özellikleriyle öne çıkmıyor. Dayanıklı bir gövdeyle geldiği kaydedilen bavulun gövdesini genişletmek mümkün oluyor. Standart halinde 40 l olan bavulu genişlettiğinizde 60 l alan elde ediyorsunuz. Böylelikle daha fazla eşya sığdırabiliyorsunuz. Aynı zamanda tekerlek tasarımı da bavulun olabildiğince sessiz olmasını sağlıyor. Üç farklı renk seçeneği sunan model Kickstarter’da büyük bir ilgiyle karşılanmış durumda. Model Kickstarter‘da 395 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.