reklamı kapat

POPÜLER

xiaomi

Xiaomi imzalı bavul Mi Luggage’ın fiyatı gün ışığına çıktı

Xiaomi, yeni ürünlerini Hindistan pazarı için görücüye çıkardı. Şirket, daha önceden tanıttığı giyilebilir aktivite cihazından, güvenlik kamerasına, hava temizleyicisinden bavula kadar çok sayıda yeni ürününü lanse etti.

Xiaomi Mi Luggage adını verdiği bavul kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Bavul polikarbondan üretilen bir malzemeye sahip. Mi Luggage, iki farklı boyut seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Mi Luggage 20 yaklaşık 40 dolardan Mi Luggage 24 ise yaklaşık 60 dolardan piyasaya sunulacak. Bavulların farklı renk seçeneklerinin yer aldığını belirtelim.

Xiaomi, Mi LED Smart TV Pro’nun üç farklı versiyonunu da tanıttı. Xiaomi’nin yeni televizyonları Hindistan için özel olarak tasarlanmış PatchWall arabirimiyle geliyor. Televizyonun üç farklı boyut seçeceği bulunuyor. 49 inçlik Mi LED TV 4A Pro yaklaşık 435 dolardan, 32 inçlik Mi LED TV 4C Pro, yaklaşık 217 dolardan, Mi LED TV 4 Pro ise yaklaşık 720 dolardan piyasadaki yerini alacak.

Full HD destekli güvenlik kamerası Xiaomi Mi Home Security Camera 360 ise gece görüş ve hareket algılama özelliklerine sahip. 10 Ekim’de piyasaya sunulacak kameranın fiyatı ise 37 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi’nin hava temizleme cihazı: Air Purifier 2S

Ekran parlaklığını çevreye göre otomatik olarak ayarlayabilen Air Purifier 2S’te 360 derece silindirik filtre yapısı bulunuyor. Bir odanın havasını yaklaşık 10 dakikada temizleyebilen cihaz Google Asistan ve Amazon Alexa gibi asistanlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Cihazın Hindistan’daki satış fiyatı ise 124 dolar.

Video