reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk mağazasından bildiriyoruz [Son Dakika]

Xiaomi, Vadi İstanbul’daki mağazasının kapılarını bugün basın mensupları için açtı. 16 Eylül’de açılan mağazasının açılışını basın mensupları için açan şirket, tüm yeni ürünlerini mağazada sergiledi.

Tüm Xiaomi ürünlerinin yer aldığı mağazada akıllı tartıdan, akıllı saate, pilav pişirme cihazından, nem alma cihazına, akıllı telefondan (Mi MIX 2S, MI 8, Redmi S2), dizüstü bilgisayarlara kullanıcıların merakla beklediği tüm ürünler yer alıyor. Xiaomi’nin diğer cihazları arasında giyilebilir aktivite cihazları, akıllı saatler, MI Robot Builder, Xiaomi Mi Pocket Speaker 2, Mi Bluetooth Speaker, Mi Box, diş fırçası kablosuz kulaklıklar, çantalar ve hatta şemsiye bile bulunuyor. Ürünlerin fiyatları ise henüz açıklanmadı. Xiaomi yetkilisinden öğrendiğimiz bilgiye göre 16 Eylül’de açılışa özel ürünlerde yüzde 15 ve yüzde 30 aralığında indirimler olacak. Xiaomi’nin kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanan drone’u Mi Drone’da mağazada satışa sunuluyor. Edindiğimiz bilgiye göre drone’un satış fiyat aralığı 3.999 – 4.599 TL olacak.

Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi
xiaomi
xiaomi
xiaomi
xiaomi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2018 yılında iki mağaza kapılarını açıyor

Yazının başında da belirttiğimiz gibi 16 Eylül’de Xiaomi’nin ilk mağazası Vadi İstanbul’da kapılarını açacak. İkinci mağazanın da yıl bitmeden Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne açılması bekleniyor. Şirket önümüzdeki yıl mağaza sayısını artırmayı planlıyor. Xiaomi’nin diğer mağazalarını hangi yerlere açacağı şu an için bilinmiyor.