reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Mi Athleisure Shoes

Mi Watch Revolve,

Mi Band 5

Mi Smart Speaker

Mi Automatic Soap Dispenser

Mi Smart LED Bulb

Spor ayakkabı ve fazlası; işte Xiaomi imzalı en yeni ürünler

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firmalarından Xiaomi, Hindistan merkezli birçok yeni ürünün daha duyurusunu yaptı.

Xiaomi, Hindistan merkezli “Smarter Living” mottolu etkinliği kapsamında ilk olarak daha önce global olarak tanıttığı bazı ürünleri Hindistan pazarına getireceğini duyurdu. Bunlar Mi Watch Revolve akıllı saat ve Mi Band 5 akıllı bileklik oldu. Firma ayrıca Mi Athleisure Shoes isimli yeni bir spor ayakkabı duyurdu. 20 dolarlık fiyatı bulunan ayakkabı, akıllı bir özelliğe sahip değil ancak modern ve konforlu görünüyor. Bunlara ek olarak 14 dolarlık Mi Automatic Soap Dispenser isimli bir otomatik sıvı sabun makinesi tanıtan firma, aynı zamanda 47 dolarlık bir Mi Smart Speaker akıllı hoparlör modelini de görücüye çıkardı. Şık tasarımlı ürün, Google Asistan ve Amazon Alexa desteğine sahip ve 63,5 mm sürücülü 12W hoparlörlüyle yüksek ses verebiliyor deniyor. Firmanın bu modelin ses kalitesine özellikle odaklandığı aktarılıyor. Bu akıllı hoparlörden iki tane alınarak stereo ses sistemi de kurulabiliyor. Firmanın Hindistan merkezli tanıttığı son ürünün ise 7 dolarlık akıllı ampül Xiaomi Mi Smart LED Bulb oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi dün de Mini-LED 8K TV duyurmuştu

Dediğimiz gibi Mini-LED teknolojisi üzerine kurulan 82 inç boyutundaki 8K TV modeli, 2 bin nit parlaklığa ulaşıyor ve 400.000:1 kontrast oranıyla karşımıza çıkıyor. 8K çözünürlükteki Mini-LED panelinde 120 Hz yenileme hızı sunan televizyon, Mini-LED teknolojisi sayesinde OLED’e yakın seviyede derin siyahlar ile canlı renkler (DCI-P3’ün yüzde 98’i kapsanıyor) sunuyor ve OLED teknolojisindeki Burn-in sorununu yaşatmıyor. 5G desteğinin olduğu söylenen model, ekranın yanlarından taşan çok güçlü bir ses sistemi ile geliyor ve 4 GB RAM ile 256 GB dahili depolama taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran Çin’li robot köpek