reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Band 4C

Xiaomi Mi Smart Band 4C tanıtıldı; işte uygun fiyatı ve özellikleri

Xiaomi Mi Band 4 rakibi uygun fiyatlı akıllı bileklik modeli Redmi Band, Xiaomi Mi Smart Band 4C adı altında bir kez daha karşımızda.

Redmi Band ile aynı olan Xiaomi Mi Smart Band 4C, tasarımsal olarak Mi Band serisinin diğer üyelerinden biraz daha farklı görünüyor. Köşeli bir tasarımı benimseyen bileklik, teknik olarak baktığımız zaman bünyesinde 1,08 inç 128×220 piksel TFT renkli bir ekran taşıyor ve direkt olarak bünyesine entegre edilen USB portundan şarj edilebiliyor. Şarj için ayrı bir şarj cihazına ihtiyaç olmaması gerçekten oldukça güzel detay. Toplam 14 güne yakın pil ömrü sunabilen akıllı bileklik, beş farklı spor dalı başta olmak üzere birçok kalemde aktivite takibi yapabiliyor. Aynı zamanda uyku takibi de yapabilen Mi Smart Band 4C, optik nabız sensörünü de bünyesinde barındırıyor. Telefonların bildirimlerini üzerine alabilen ve farklı arayüz seçenekleri sunan ürün, NFC desteğiyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Band 4C fiyatıyla fark yaratan bir model

İlk olarak Malezya merkezli olarak satılacak denilen akıllı bileklik, aktarıldığı kadarıyla yaklaşık olarak 21 euro fiyat etiketine sahip. İlerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz ürün, buraya direkt olarak Redmi Band olarak da gelebilir. Bu konuda Xiaomi’den henüz gelmiş bir resmi açıklama yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrü ses getiren hibrit akıllı saat modeli