reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4C

Bütçe dostu Xiaomi Mi Band 4C için hazır olun

Xiaomi alt markası Redmi‘nin kısa süre önce tanıttığı akıllı bileklik modeli Redmi Band, global pazara Xiaomi Mi Band 4C olarak çıkıyor.

Redmi Band, hatırlarsınız tasarımsal olarak dikkat çeken bir model olarak ses getirmişti. Köşeli tasarımı benimseyen ürün, kısaca hatırlamak adına 1,08 inç renkli bir ekran taşıyor ve direkt olarak bünyesine entegre edilen USB portundan şarj edilebiliyor. Şarj için ayrı bir şarj cihazına ihtiyaç olmaması sevindiren bu ürün, resmi kayıtlara göre global pazara Xiaomi Mi Band 4C olarak geliyor. Resmi kayıtlarda da görünen ürün, çok ama çok yakında resmi olarak lanse edilecek deniyor. Aslında çok daha önce geleceği düşünülen ancak gelmeyen bu ürün, söylendiği kadarıyla 14 güne yakın pil ömrü sunabilecek ve her kalemde aktivite takibi yapabilecek. Aynı zamanda uyku takibi de yapabilen Mi Band 4C yani Redmi Band, optik nabız sensörünü de bünyesinde barındırıyor. Telefonların bildirimlerini üzerine alabilen ve farklı arayüz seçenekleri sunan ürün, NFC desteğiyle geliyor ve yıl sonunda satışa sunulacak şimdiden resmi sertifikaları alınan Xiaomi Mi Band 5 öncesinde çok öne çıkabilecek gibi görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki Redmi Band temelli Xiaomi Mi Band 4C çok ucuz olacak

Çünkü biliyorsunuz Redmi Band’ın sadece 14 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Kaynaklar Mi Band 4C’nin bu kadar ucuz olmayacağını düşünüyor. Burada 25 dolar gibi fiyat daha olası deniyor. Elbette 25 dolar da oldukça uygun bir seviyede yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrü ses getiren hibrit akıllı saat modeli

İLGİLİ HABERLER