reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 Redmi akıllı bileklik
Xiaomi Mi Band 4 Redmi akıllı bileklik

Xiaomi Mi Band 4 rakibi Redmi akıllı bileklik için yeni bilgiler

Xiaomi alt markası Redmi, dikkat çeken bir hazırlık içerisinde gibi görünüyor. Biliyorsunuz firmadan Xiaomi Mi Band 4 rakibi bir akıllı bileklik geliyor.

Bütçe dostu modelleriyle çok ses getiren Redmi, geçtiğimiz günlerde bir akıllı saat geliştiriyor haberiyle gündeme gelmişti. Daha sonra ise Redmi akıllı bileklik modeli ortaya çıktı. Saatten çok daha önce gelecek akıllı bileklik ise yeni detaylar kazandı. Tasarımsal olarak aşağıdaki gibi görünecek bileklik, Xiaomi Mi Band 4 modelinden daha ucuza satılacak deniyor. Bu açıdan büyük bir kitleye ulaşacak ürün, yine de rakibi kadar iddialı olacak gibi görünmüyor. Gövdesine oranla ufak bir ekran üstüne kurulan Redmi akıllı bileklik, resmi olarak “Redmi Band” olarak isimlendirilecek deniyor. Telefonların bildirimlerini üzerine alabilecek ve farklı arayüz seçenekleri sunacak denilen ürün, alarma da sahip olacak ve nabız ölçümü gerçekleştirebilecek. Müzik kontrolü de yapabilecek ürün, telefonlar ile Bluetooth ile üstünden bağlantı kuracak.

Xiaomi Mi Band 4 Redmi akıllı bileklik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 rakibi Redmi akıllı bileklik merak uyandırıyor

Ancak elbette firma yeni telefonlar üzerinde de çalışıyor.Bu noktada da gelecek yeni cihazlardan ilki Redmi 9 olacak gibi görünüyor. Redmi 8’in yerini alacak telefon duyduğumuz kadarıyla 2020’nin başında resmi olarak lanse edilecek. Sızan ilk bilgilere göre telefon 6,6 inç çentikli bir ekran üstüne kuruluyor. Gücünü MediaTek Helio G70 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alacak denilen akıllı telefonun, dahili depolaması en altta 64 GB seviyesinde olacak.

İlginizi Çekebilir

Telefonlarda kullanımı artacak 120 Hz ekran ve faydası