reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 Redmi akıllı bileklik

Xiaomi Mi Band 4 rakibi Redmi akıllı bileklik ortaya çıktı

Xiaomi alt markası Redmi‘den çok yakında Xiaomi Mi Band 4 rakibi bir akıllı bileklik geliyor. İşte bu model hakkında önemli bilgiler var.

Bütçe dostu modelleriyle çok ses getiren Redmi, hatırlarsınız uzun zamandır bir akıllı bileklik haberiyle gündeme geliyor. İşte bu Xiaomi Mi Band 4 rakibi model, resmi olarak 3 Nisan tarihinde lanse ediliyor. Xiaomi’nin birçok başka ürünle beraber tanıtacağı aktarılan model, oldukça merak uyandırıyor. Peki model nasıl görünüyor? Ürün çok yüksek ihtimalle aşağıdaki tasarımı taşıyor. Burada köşeli bir tasarım benimseyen firma, bilekliği şimdilik dört farklı kayış rengiyle hazırlamış. Ekranı birçok benzerinden büyük olan ve burada yüksek ihtimalle renkli bir AMOLED ekran taşıyan ürün, resmi olarak “Redmi Band” olarak isimlendirilebilir deniyor. Telefonların bildirimlerini üzerine alabilecek ve farklı arayüz seçenekleri sunacak denilen ürün, daha önce duyduğumuz kadarıyla bir alarma da sahip olacak ve nabız ölçümü gerçekleştirebilecek. Müzik kontrolü de yapabilecek akıllı bileklik, telefonlar ile Bluetooth ile üstünden bağlantı kuracak.

Xiaomi Mi Band 4  redmi akıllı blikelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 rakibi Redmi akıllı bileklik merak uyandırıyor

Modelin henüz fiyatı belli değil. Ancak Redmi’den kesinlikle yüksek bir fiyat beklenmiyor. Bu modelin Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Ancak koronavirüs sorunu nedeniyle bu süreç, yani Türkiye satışı ciddi şekilde uzayabilir.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrü ses getiren hibrit akıllı saat modeli